|
|
| نام تجاری: | RUYA |
| شماره مدل: | ZDFT-360A |
| مقدار تولیدی: | ۱ درصد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 20-30 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
میز نمایه سازی چند دندانه خودکار با کنترل برنامه ZDFT-360A شامل یک میز نمایه سازی چند دندانه و مجموعه ای از سیستم های قرائت چرخ درام تقسیم بندی شده است که به بالاترین وضوح خوانش زاویه تا 0.1 اینچ در هر دو غلاف ثابت و متحرک می رسد. این سیستم برای مکان های اندازه گیری مداوم مناسب است.
میز نمایه سازی چند دندانه کنترل شده توسط برنامه توسط یک موتور پله ای کنترل شده توسط کامپیوتر کار می کند که بلند کردن و چرخش دیسک دندان بالایی را مدیریت می کند. این امکان را می دهد تا جدول نمایه سازی چند دندانه از طریق برنامه نویسی برای برنامه های آزمایش خودکار کنترل شود.
| مدل | ZDFT-360A |
|---|---|
| قطر میز (میلی متر) | Φ205 |
| ابعاد (میلی متر) | 368*138*362 |
| دقت - استفاده عمودی | 0.5 اینچ |
| دقت - استفاده افقی | 1" |
| دقت تکرارپذیری اندازه گیری زاویه | 0.2 اینچ |
| بار (کیلوگرم) | 30 |
| وزن (کیلوگرم) | 45 |
|
| نام تجاری: | RUYA |
| شماره مدل: | ZDFT-360A |
| مقدار تولیدی: | ۱ درصد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
| شرایط پرداخت: | T/T |
میز نمایه سازی چند دندانه خودکار با کنترل برنامه ZDFT-360A شامل یک میز نمایه سازی چند دندانه و مجموعه ای از سیستم های قرائت چرخ درام تقسیم بندی شده است که به بالاترین وضوح خوانش زاویه تا 0.1 اینچ در هر دو غلاف ثابت و متحرک می رسد. این سیستم برای مکان های اندازه گیری مداوم مناسب است.
میز نمایه سازی چند دندانه کنترل شده توسط برنامه توسط یک موتور پله ای کنترل شده توسط کامپیوتر کار می کند که بلند کردن و چرخش دیسک دندان بالایی را مدیریت می کند. این امکان را می دهد تا جدول نمایه سازی چند دندانه از طریق برنامه نویسی برای برنامه های آزمایش خودکار کنترل شود.
| مدل | ZDFT-360A |
|---|---|
| قطر میز (میلی متر) | Φ205 |
| ابعاد (میلی متر) | 368*138*362 |
| دقت - استفاده عمودی | 0.5 اینچ |
| دقت - استفاده افقی | 1" |
| دقت تکرارپذیری اندازه گیری زاویه | 0.2 اینچ |
| بار (کیلوگرم) | 30 |
| وزن (کیلوگرم) | 45 |