|
|
| نام تجاری: | RUYA |
| شماره مدل: | 3DT550WK |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 3-4 ماهگی |
| شرایط پرداخت: | T/T |
3FDT550WK سه محور کنترل دمای turntable یک تجهیزات تست تخصصی است که کنترل دمای را با توابع چرخش دقیق ادغام می کند.این سیستم در درجه اول برای آزمایش عملکرد جامع مواد و محصولات در شرایط محیطی با دمای بسیار بالا یا پایین طراحی شده است..
| مشخصات | ارزش |
|---|---|
| وزن بار | ۴۰ کیلوگرم |
| قطر جدول | Ф550mm |
| مسطح بودن میز | 0.02 میلی متر |
| حجم جدول | 0.02 میلی متر |
| دقت چرخش سه محور | ±3′′ |
| عمودی سه محور | ±3′′ |
| تقاطع سه محور | Ф0.5mm قطر توپ |
| خطای موقعیت زاویه ای | ±2′′ |
| تکرار پذیری موقعیت زاویه ای | ±2′′ |
| محدوده نرخ | فریم داخلی: 0.01°/s~500°/s قاب وسط: 0.01°/s~200°/s قاب بیرونی: 0.01°/s~100°/s |
| دقت نرخ | ω≤1°/s: 2*10−3 (متوسط 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (متوسط 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (متوسط 360°) |
| حداکثر شتاب زاویه | قاب داخلی: ≥100°/s2 فریم مرکزی: ≥100°/s2 قاب بیرونی: ≥100°/s2 |
| حلقه اسلیپ کاربر | قابل تنظیم |
| محدوده دما | -50°C تا +120°C |
| خطای دما | ±1°C |
| نوسانات دما | ±1°C |
| یکنواخت گرما | ±2°C |
| حداکثر سرعت گرمایش و خنک سازی | ≥3°C/دقیقه |
| ابعاد داخل جعبه | ۶۰۰ میلی متر × ۶۰۰ میلی متر × ۶۲۰ میلی متر |
|
| نام تجاری: | RUYA |
| شماره مدل: | 3DT550WK |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
| شرایط پرداخت: | T/T |
3FDT550WK سه محور کنترل دمای turntable یک تجهیزات تست تخصصی است که کنترل دمای را با توابع چرخش دقیق ادغام می کند.این سیستم در درجه اول برای آزمایش عملکرد جامع مواد و محصولات در شرایط محیطی با دمای بسیار بالا یا پایین طراحی شده است..
| مشخصات | ارزش |
|---|---|
| وزن بار | ۴۰ کیلوگرم |
| قطر جدول | Ф550mm |
| مسطح بودن میز | 0.02 میلی متر |
| حجم جدول | 0.02 میلی متر |
| دقت چرخش سه محور | ±3′′ |
| عمودی سه محور | ±3′′ |
| تقاطع سه محور | Ф0.5mm قطر توپ |
| خطای موقعیت زاویه ای | ±2′′ |
| تکرار پذیری موقعیت زاویه ای | ±2′′ |
| محدوده نرخ | فریم داخلی: 0.01°/s~500°/s قاب وسط: 0.01°/s~200°/s قاب بیرونی: 0.01°/s~100°/s |
| دقت نرخ | ω≤1°/s: 2*10−3 (متوسط 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (متوسط 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (متوسط 360°) |
| حداکثر شتاب زاویه | قاب داخلی: ≥100°/s2 فریم مرکزی: ≥100°/s2 قاب بیرونی: ≥100°/s2 |
| حلقه اسلیپ کاربر | قابل تنظیم |
| محدوده دما | -50°C تا +120°C |
| خطای دما | ±1°C |
| نوسانات دما | ±1°C |
| یکنواخت گرما | ±2°C |
| حداکثر سرعت گرمایش و خنک سازی | ≥3°C/دقیقه |
| ابعاد داخل جعبه | ۶۰۰ میلی متر × ۶۰۰ میلی متر × ۶۲۰ میلی متر |