| نام تجاری: | RUYA |
| شماره مدل: | 2st580-ah |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 3-4 ماهگی |
| شرایط پرداخت: | T/T |
صفحه چرخش دو محور 2ST580-AH برای شبیه سازی حالت ثابت دو درجه آزادی حلقه های داخلی و خارجی قطعات آزمایش طراحی شده است.به صورت جداگانه یا همزماناین ابزار دقیق همچنین برای تشخیص دقت زاویه خروجی و کالیبراسیون اجزای قطعه آزمایش مناسب است.
| مشخصات | ارزش |
|---|---|
| وزن بار | ۴۰ کیلوگرم |
| قطر جدول | ف580mm |
| مسطح بودن میز | 0.02 میلی متر |
| حجم جدول | 0.02 میلی متر |
| دقت چرخش دو محور | ±3′′ |
| عمودی دو محور | ±3′′ |
| تقاطع دو محور | Ф0.5mm قطر توپ |
| خطای موقعیت زاویه ای | قاب بیرونی: ±5′′ قاب داخلی: ±5′′ |
| تکرار پذیری موقعیت زاویه ای | ±2′′ |
| دامنه چرخش زاویه | قاب داخلی: چرخش مداوم قاب بیرونی: ±90° |
| حالت نمایش | درجه: 0.0000-359.9999 درجه درجه، دقیقه و ثانیه: 0°0′0′′-359°59′59′′ راديان: 0.0000-6.2832 |
| وضوح صفحه نمایش | 0.0001° |
| محدوده بلند کردن | 200 میلی متر |
| نام تجاری: | RUYA |
| شماره مدل: | 2st580-ah |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
| شرایط پرداخت: | T/T |
صفحه چرخش دو محور 2ST580-AH برای شبیه سازی حالت ثابت دو درجه آزادی حلقه های داخلی و خارجی قطعات آزمایش طراحی شده است.به صورت جداگانه یا همزماناین ابزار دقیق همچنین برای تشخیص دقت زاویه خروجی و کالیبراسیون اجزای قطعه آزمایش مناسب است.
| مشخصات | ارزش |
|---|---|
| وزن بار | ۴۰ کیلوگرم |
| قطر جدول | ف580mm |
| مسطح بودن میز | 0.02 میلی متر |
| حجم جدول | 0.02 میلی متر |
| دقت چرخش دو محور | ±3′′ |
| عمودی دو محور | ±3′′ |
| تقاطع دو محور | Ф0.5mm قطر توپ |
| خطای موقعیت زاویه ای | قاب بیرونی: ±5′′ قاب داخلی: ±5′′ |
| تکرار پذیری موقعیت زاویه ای | ±2′′ |
| دامنه چرخش زاویه | قاب داخلی: چرخش مداوم قاب بیرونی: ±90° |
| حالت نمایش | درجه: 0.0000-359.9999 درجه درجه، دقیقه و ثانیه: 0°0′0′′-359°59′59′′ راديان: 0.0000-6.2832 |
| وضوح صفحه نمایش | 0.0001° |
| محدوده بلند کردن | 200 میلی متر |