|
|
| نام تجاری: | RUYA |
| شماره مدل: | 2dt600gz |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 3-4 ماهگی |
| شرایط پرداخت: | T/T |
2DT600GZ دو محور ردیابی اینرشیال ناوبری تست Turntable دارای دو درجه آزادی حرکت در محور azimuth (X) و محور pitch (Y) است.این میز دو بعدی تجهیزات دقیق تست در درجه اول برای آزمایش موقعیت استفاده می شود، سرعت سوئیچ، ردیابی، و سایر توابع قطعات دقیق و مجموعه ها.
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| وزن بار | پنجاه کیلوگرم |
| قطر جدول | Ф600mm |
| مسطح بودن میز | 0.02 میلی متر |
| حجم جدول | 0.02 میلی متر |
| دقت چرخش دو محور | ±3′′ |
| عمودی دو محور | ±3′′ |
| تقاطع دو محور | Ф0.5mm قطر توپ |
| خطای موقعیت زاویه ای | قاب بیرونی: ±3′′ قاب داخلی: ±2′′ |
| تکرار پذیری موقعیت زاویه ای | ±2′′ |
| محدوده نرخ | فریم داخلی: 0.001°/s ~ 15°/s قاب بیرونی: 0.001°/s ~ 15°/s |
| دامنه چرخش زاویه | قاب بیرونی: ±90° قاب داخلی: ±170° |
| دقت نرخ | ω ≤ 1°/s: 2×10−3 (متوسط 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2×10−4 (متوسط 10°) ω ≥ 10°/s: 2×10−5 (متوسط 360°) |
| حداکثر شتاب زاویه | قاب داخلی: ≥30°/s2 قاب بیرونی: ≥30°/s2 |
|
|
| نام تجاری: | RUYA |
| شماره مدل: | 2dt600gz |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
| شرایط پرداخت: | T/T |
2DT600GZ دو محور ردیابی اینرشیال ناوبری تست Turntable دارای دو درجه آزادی حرکت در محور azimuth (X) و محور pitch (Y) است.این میز دو بعدی تجهیزات دقیق تست در درجه اول برای آزمایش موقعیت استفاده می شود، سرعت سوئیچ، ردیابی، و سایر توابع قطعات دقیق و مجموعه ها.
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| وزن بار | پنجاه کیلوگرم |
| قطر جدول | Ф600mm |
| مسطح بودن میز | 0.02 میلی متر |
| حجم جدول | 0.02 میلی متر |
| دقت چرخش دو محور | ±3′′ |
| عمودی دو محور | ±3′′ |
| تقاطع دو محور | Ф0.5mm قطر توپ |
| خطای موقعیت زاویه ای | قاب بیرونی: ±3′′ قاب داخلی: ±2′′ |
| تکرار پذیری موقعیت زاویه ای | ±2′′ |
| محدوده نرخ | فریم داخلی: 0.001°/s ~ 15°/s قاب بیرونی: 0.001°/s ~ 15°/s |
| دامنه چرخش زاویه | قاب بیرونی: ±90° قاب داخلی: ±170° |
| دقت نرخ | ω ≤ 1°/s: 2×10−3 (متوسط 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2×10−4 (متوسط 10°) ω ≥ 10°/s: 2×10−5 (متوسط 360°) |
| حداکثر شتاب زاویه | قاب داخلی: ≥30°/s2 قاب بیرونی: ≥30°/s2 |