|
|
| نام تجاری: | RUYA |
| شماره مدل: | 3DT320-A |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 3-4 ماهگی |
| شرایط پرداخت: | T/T |
3DT320-A Small Tabletop Three-Axis Electric Turntable یک تجهیزات آزمایش سه محور با دقت بالا و چند منظوره است که برای آزمایش های شبیه سازی حرکت حالت طراحی شده است.این سیستم همه کاره برای آزمایش و کالیبراسیون ترکیب و دستگاه های بی وقفه ایده آل است، که دارای هر دو تابع موقعیت و نرخ است.
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| وزن بار | 15 کیلوگرم |
| قطر جدول | ف320mm |
| مسطح بودن میز | 0.02 میلی متر |
| حجم جدول | 0.02 میلی متر |
| دقت چرخش سه محور | ±5′′ |
| عمودی سه محور | ±6′′ |
| تقاطع سه محور | Ф0.5mm قطر توپ |
| خطای موقعیت زاویه ای | ±5′′ |
| تکرار پذیری موقعیت زاویه ای | ±5′′ |
| محدوده نرخ | فریم داخلی: 0.01°/s~300°/s قاب وسط: 0.01°/s~200°/s قاب بیرونی: 0.01°/s~200°/s |
| دقت نرخ | ω≤1°/s: 2*10−3 (متوسط 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (متوسط 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (متوسط 360°) |
| حداکثر شتاب زاویه | قاب داخلی: ≥100°/s2 قاب وسط: ≥50°/s2 قاب بیرونی: ≥50°/s2 |
| حلقه اسلیپ کاربر | قابل تنظیم |
|
| نام تجاری: | RUYA |
| شماره مدل: | 3DT320-A |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
| شرایط پرداخت: | T/T |
3DT320-A Small Tabletop Three-Axis Electric Turntable یک تجهیزات آزمایش سه محور با دقت بالا و چند منظوره است که برای آزمایش های شبیه سازی حرکت حالت طراحی شده است.این سیستم همه کاره برای آزمایش و کالیبراسیون ترکیب و دستگاه های بی وقفه ایده آل است، که دارای هر دو تابع موقعیت و نرخ است.
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| وزن بار | 15 کیلوگرم |
| قطر جدول | ف320mm |
| مسطح بودن میز | 0.02 میلی متر |
| حجم جدول | 0.02 میلی متر |
| دقت چرخش سه محور | ±5′′ |
| عمودی سه محور | ±6′′ |
| تقاطع سه محور | Ф0.5mm قطر توپ |
| خطای موقعیت زاویه ای | ±5′′ |
| تکرار پذیری موقعیت زاویه ای | ±5′′ |
| محدوده نرخ | فریم داخلی: 0.01°/s~300°/s قاب وسط: 0.01°/s~200°/s قاب بیرونی: 0.01°/s~200°/s |
| دقت نرخ | ω≤1°/s: 2*10−3 (متوسط 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (متوسط 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (متوسط 360°) |
| حداکثر شتاب زاویه | قاب داخلی: ≥100°/s2 قاب وسط: ≥50°/s2 قاب بیرونی: ≥50°/s2 |
| حلقه اسلیپ کاربر | قابل تنظیم |