|
|
| نام تجاری: | RUYA |
| شماره مدل: | 3DT500-AH |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 3-4 ماهگی |
| شرایط پرداخت: | T/T |
در3DT500-AH سه محور چرخ دار برقی بلندیک تجهیزات با دقت بالا است که عملکرد چرخش و بالا بردن را ادغام می کند. این پشتیبانی از حرکت سه محور مستقل از پچ، رول و yaw است. در ترکیب با ماژول بلند کردن الکتریکی،می تواند تنظیم انعطاف پذیر چند بعدی را درک کنداین به طور گسترده ای در آزمایش قطعات هوافضا، شبیه سازی هدف، آزمایشات تحقیقاتی علمی استفاده می شود.اتوماسیون صنعتی و سایر زمینه ها برای پاسخگویی به نیازهای موقعیت و کنترل حرکت در سناریوهای پیچیدهثبات بالا، پاسخ دقیق و طراحی ماژولار آن، کاربران را با راه حل های کارآمد و قابل اعتماد برای تسهیل آزمایش دقیق و تولید خودکار فراهم می کند.
| مشخصات | ارزش |
|---|---|
| وزن بار | پنجاه کیلوگرم |
| قطر جدول | ف500 میلی متر |
| مسطح بودن میز | 0.02 میلی متر |
| حجم جدول | 0.02 میلی متر |
| دقت چرخش سه محور | ±3′′ |
| عمودی سه محور | ±3′′ |
| تقاطع سه محور | Ф0.5mm قطر توپ |
| خطای موقعیت زاویه ای | ±5′′ |
| تکرار پذیری موقعیت زاویه ای | ±2′′ |
| محدوده نرخ | فریم داخلی: 0.01°/s~100°/s قاب وسط: 0.01°/s~100°/s قاب بیرونی: 0.01°/s~50°/s |
| دقت نرخ | ω≤1°/s: 2*10−3 (متوسط 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (متوسط 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (متوسط 360°) |
| حداکثر شتاب زاویه | قاب داخلی: ≥150°/s2 فریم مرکزی: ≥100°/s2 قاب بیرونی: ≥50°/s2 |
| دامنه بلند کردن | 0 ~ 200mm |
| حلقه اسلیپ کاربر | قابل تنظیم |
|
| نام تجاری: | RUYA |
| شماره مدل: | 3DT500-AH |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
| شرایط پرداخت: | T/T |
در3DT500-AH سه محور چرخ دار برقی بلندیک تجهیزات با دقت بالا است که عملکرد چرخش و بالا بردن را ادغام می کند. این پشتیبانی از حرکت سه محور مستقل از پچ، رول و yaw است. در ترکیب با ماژول بلند کردن الکتریکی،می تواند تنظیم انعطاف پذیر چند بعدی را درک کنداین به طور گسترده ای در آزمایش قطعات هوافضا، شبیه سازی هدف، آزمایشات تحقیقاتی علمی استفاده می شود.اتوماسیون صنعتی و سایر زمینه ها برای پاسخگویی به نیازهای موقعیت و کنترل حرکت در سناریوهای پیچیدهثبات بالا، پاسخ دقیق و طراحی ماژولار آن، کاربران را با راه حل های کارآمد و قابل اعتماد برای تسهیل آزمایش دقیق و تولید خودکار فراهم می کند.
| مشخصات | ارزش |
|---|---|
| وزن بار | پنجاه کیلوگرم |
| قطر جدول | ف500 میلی متر |
| مسطح بودن میز | 0.02 میلی متر |
| حجم جدول | 0.02 میلی متر |
| دقت چرخش سه محور | ±3′′ |
| عمودی سه محور | ±3′′ |
| تقاطع سه محور | Ф0.5mm قطر توپ |
| خطای موقعیت زاویه ای | ±5′′ |
| تکرار پذیری موقعیت زاویه ای | ±2′′ |
| محدوده نرخ | فریم داخلی: 0.01°/s~100°/s قاب وسط: 0.01°/s~100°/s قاب بیرونی: 0.01°/s~50°/s |
| دقت نرخ | ω≤1°/s: 2*10−3 (متوسط 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (متوسط 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (متوسط 360°) |
| حداکثر شتاب زاویه | قاب داخلی: ≥150°/s2 فریم مرکزی: ≥100°/s2 قاب بیرونی: ≥50°/s2 |
| دامنه بلند کردن | 0 ~ 200mm |
| حلقه اسلیپ کاربر | قابل تنظیم |