|
|
| نام تجاری: | RUYA |
| شماره مدل: | 2dt450gz |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 3-4 ماهگی |
| شرایط پرداخت: | T/T |
2DT450GZ دو محور ردیابی چرخ دار یک تجهیزات آزمایش دو بعدی با دقت بالا است که دارای یک سیستم حرکت دو درجه آزادی در هر دو محور azimuth (X) و pitch (Y) است.این سیستم پیشرفته به دقت مسیرهای حرکتی پیچیده را شبیه سازی می کند و یک طراحی میز را به کار می گیرد که با اجزای دقیق مختلف سازگار استبه طور گسترده ای در سناریوهای تجربی از جمله کالیبراسیون موقعیت، تست سوئیگ نرخ و ردیابی پویا استفاده می شود، این تجهیزات عملکرد پایدار و قابل اعتماد را برای تحقیقات علمی ارائه می دهد،هوافضا، و سایر زمینه های سختگیرانه. این به عنوان یک بستر ایده آل برای شبیه سازی حرکت با عملکرد بالا و تأیید عملکردی عمل می کند.
| مشخصات | ارزش |
|---|---|
| وزن بار | 30 کیلوگرم |
| قطر جدول | ف450mm |
| مسطح بودن میز | 0.02 میلی متر |
| حجم جدول | 0.02 میلی متر |
| دقت چرخش دو محور | ±3′′ |
| عمودی دو محور | ±3′′ |
| تقاطع دو محور | Ф0.5mm قطر توپ |
| خطای موقعیت زاویه ای | قاب بیرونی: ±3′′ قاب داخلی: ±2′′ |
| تکرار پذیری موقعیت زاویه ای | ±1.5′′ |
| محدوده نرخ | قاب داخلی: 0.001°/s~15°/s قاب بیرونی: 0.001°/s~15°/s |
| دامنه چرخش زاویه | قاب بیرونی: ±90° قاب داخلی: ±170° |
| دقت نرخ | ω≤1°/s: 2*10−3 (متوسط 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (متوسط 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (متوسط 360°) |
| حداکثر شتاب زاویه | قاب داخلی: ≥50°/s2 قاب بیرونی: ≥50°/s2 |
| وزن | 380 کيلوگرم |
|
| نام تجاری: | RUYA |
| شماره مدل: | 2dt450gz |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
| شرایط پرداخت: | T/T |
2DT450GZ دو محور ردیابی چرخ دار یک تجهیزات آزمایش دو بعدی با دقت بالا است که دارای یک سیستم حرکت دو درجه آزادی در هر دو محور azimuth (X) و pitch (Y) است.این سیستم پیشرفته به دقت مسیرهای حرکتی پیچیده را شبیه سازی می کند و یک طراحی میز را به کار می گیرد که با اجزای دقیق مختلف سازگار استبه طور گسترده ای در سناریوهای تجربی از جمله کالیبراسیون موقعیت، تست سوئیگ نرخ و ردیابی پویا استفاده می شود، این تجهیزات عملکرد پایدار و قابل اعتماد را برای تحقیقات علمی ارائه می دهد،هوافضا، و سایر زمینه های سختگیرانه. این به عنوان یک بستر ایده آل برای شبیه سازی حرکت با عملکرد بالا و تأیید عملکردی عمل می کند.
| مشخصات | ارزش |
|---|---|
| وزن بار | 30 کیلوگرم |
| قطر جدول | ف450mm |
| مسطح بودن میز | 0.02 میلی متر |
| حجم جدول | 0.02 میلی متر |
| دقت چرخش دو محور | ±3′′ |
| عمودی دو محور | ±3′′ |
| تقاطع دو محور | Ф0.5mm قطر توپ |
| خطای موقعیت زاویه ای | قاب بیرونی: ±3′′ قاب داخلی: ±2′′ |
| تکرار پذیری موقعیت زاویه ای | ±1.5′′ |
| محدوده نرخ | قاب داخلی: 0.001°/s~15°/s قاب بیرونی: 0.001°/s~15°/s |
| دامنه چرخش زاویه | قاب بیرونی: ±90° قاب داخلی: ±170° |
| دقت نرخ | ω≤1°/s: 2*10−3 (متوسط 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (متوسط 10°) ω≥10°/s: 2*10−5 (متوسط 360°) |
| حداکثر شتاب زاویه | قاب داخلی: ≥50°/s2 قاب بیرونی: ≥50°/s2 |
| وزن | 380 کيلوگرم |