|
|
| نام تجاری: | RUYA |
| شماره مدل: | 2DT495-C |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 3-4 ماهگی |
| شرایط پرداخت: | T/T |
2DT495-C سیستم چرخش دو محوری یک دستگاه آزمایشی شبیه سازی چند وظیفتی دو محور اتوماتیک است. این دستگاه دارای توابع آزمایشی از جمله اندازه گیری موقعیت و سرعت است.طراحی شده برای پاسخگویی به آزمایش عملکردی و الزامات تجربی سیستم های اینرسی و اجزای اینرسیاین سیستم دارای ویژگی های پویایی عالی با قابلیت موقعیت دهی با دقت بالا، عملکرد سرعت پایدار و تحریف موج حداقل است.
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| وزن بار | 20 کيلوگرم |
| حداکثر اندازه قطعه آزمایش | 220mm * 220mm * 280mm |
| دقت چرخش دو محور | ±3′′ |
| عمودی دو محور | ±3′′ |
| تقاطع دو محور | Ф0.5mm قطر توپ |
| خطای موقعیت زاویه ای | ±5′′ |
| تکرار پذیری موقعیت زاویه ای | ±2′′ |
| محدوده نرخ | فریم داخلی: 0.01°/s ~ 200°/s قاب بیرونی: 0.01°/s ~ 200°/s |
| دقت نرخ | ω ≤ 1°/s: 2*10−3 (متوسط 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10−4 (متوسط 10°) ω ≥ 10°/s: 2*10−5 (متوسط 360°) |
| حداکثر شتاب زاویه | قاب داخلی: ≥100°/s2 قاب بیرونی: ≥50°/s2 |
| حلقه اسلیپ کاربر | قابل تنظیم |
|
| نام تجاری: | RUYA |
| شماره مدل: | 2DT495-C |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
| شرایط پرداخت: | T/T |
2DT495-C سیستم چرخش دو محوری یک دستگاه آزمایشی شبیه سازی چند وظیفتی دو محور اتوماتیک است. این دستگاه دارای توابع آزمایشی از جمله اندازه گیری موقعیت و سرعت است.طراحی شده برای پاسخگویی به آزمایش عملکردی و الزامات تجربی سیستم های اینرسی و اجزای اینرسیاین سیستم دارای ویژگی های پویایی عالی با قابلیت موقعیت دهی با دقت بالا، عملکرد سرعت پایدار و تحریف موج حداقل است.
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| وزن بار | 20 کيلوگرم |
| حداکثر اندازه قطعه آزمایش | 220mm * 220mm * 280mm |
| دقت چرخش دو محور | ±3′′ |
| عمودی دو محور | ±3′′ |
| تقاطع دو محور | Ф0.5mm قطر توپ |
| خطای موقعیت زاویه ای | ±5′′ |
| تکرار پذیری موقعیت زاویه ای | ±2′′ |
| محدوده نرخ | فریم داخلی: 0.01°/s ~ 200°/s قاب بیرونی: 0.01°/s ~ 200°/s |
| دقت نرخ | ω ≤ 1°/s: 2*10−3 (متوسط 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10−4 (متوسط 10°) ω ≥ 10°/s: 2*10−5 (متوسط 360°) |
| حداکثر شتاب زاویه | قاب داخلی: ≥100°/s2 قاب بیرونی: ≥50°/s2 |
| حلقه اسلیپ کاربر | قابل تنظیم |