| نام تجاری: | RUYA |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 3 ماه |
| شرایط پرداخت: | T/T |
چرخ چرخ الکتریکی دو محور دارای دو درجه آزادی حرکت در محور آزیموت (X) و محور پیچ (Y) است.این میز دو بعدی تجهیزات دقیق تست در درجه اول برای آزمایش و کالیبراسیون موقعیت استفاده می شود، سرعت، سوئیچ و سایر توابع دستگاه ها و اجزای بی وقفه.
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| وزن بار | 20 کيلوگرم |
| قطر جدول | ف450mm |
| مسطح بودن میز | 0.02 میلی متر |
| حجم جدول | 0.02 میلی متر |
| دقت چرخش دو محور | ±2′′ |
| عمودی دو محور | ±2′′ |
| تقاطع دو محور | Ф0.5mm قطر توپ |
| خطای موقعیت زاویه ای | قاب بیرونی: ±2′′ قاب داخلی: ±2′′ |
| تکرار پذیری موقعیت زاویه ای | ±2′′ |
| محدوده نرخ | فریم داخلی: 0.01°/s ~ 1000°/s قاب بیرونی: 0.01°/s ~ 500°/s |
| دقت نرخ | ω ≤ 1°/s: 2*10−3 (متوسط 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10−4 (متوسط 10°) ω ≥ 10°/s: 2*10−5 (متوسط 360°) |
| حداکثر شتاب زاویه | فریم داخلی: ≥500°/s2 قاب بیرونی: ≥200°/s2 |
| حلقه اسلیپ کاربر | قابل تنظیم |
| وزن | ≤200 کیلوگرم |
| نام تجاری: | RUYA |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
| شرایط پرداخت: | T/T |
چرخ چرخ الکتریکی دو محور دارای دو درجه آزادی حرکت در محور آزیموت (X) و محور پیچ (Y) است.این میز دو بعدی تجهیزات دقیق تست در درجه اول برای آزمایش و کالیبراسیون موقعیت استفاده می شود، سرعت، سوئیچ و سایر توابع دستگاه ها و اجزای بی وقفه.
| مشخصات | جزئیات |
|---|---|
| وزن بار | 20 کيلوگرم |
| قطر جدول | ف450mm |
| مسطح بودن میز | 0.02 میلی متر |
| حجم جدول | 0.02 میلی متر |
| دقت چرخش دو محور | ±2′′ |
| عمودی دو محور | ±2′′ |
| تقاطع دو محور | Ф0.5mm قطر توپ |
| خطای موقعیت زاویه ای | قاب بیرونی: ±2′′ قاب داخلی: ±2′′ |
| تکرار پذیری موقعیت زاویه ای | ±2′′ |
| محدوده نرخ | فریم داخلی: 0.01°/s ~ 1000°/s قاب بیرونی: 0.01°/s ~ 500°/s |
| دقت نرخ | ω ≤ 1°/s: 2*10−3 (متوسط 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10−4 (متوسط 10°) ω ≥ 10°/s: 2*10−5 (متوسط 360°) |
| حداکثر شتاب زاویه | فریم داخلی: ≥500°/s2 قاب بیرونی: ≥200°/s2 |
| حلقه اسلیپ کاربر | قابل تنظیم |
| وزن | ≤200 کیلوگرم |